Wyraź siebie poprzez własne etui na smartfon!

Nie da się ukryć, że rynek telefonów znacznie ewoluował. Obecnie smartfony służą nam za kalendarze, aparaty, przenośne konsole do grania oraz zdjęciowe albumy. To centra multimedialne rozrywki oraz także małe komputery, za pomocą których nawet możemy pracować. Za ich pośrednictwem komunikujemy się też z najbliższymi oraz załatwiamy służbowe sprawy. Na rynku aktualnie dostępnych jest wiele technologicznie zaawansowanych modeli z dotykowym ekranem. W dzisiejszych czasach obudowy telefonów to małe dzieła sztuki. Wykonywane są często ze szkła czy też z cienkiego metalu. Zainwestować warto więc w obudowę zewnętrzną, która pomoże ochronić to jakże cenne urządzenie. Dodatkowo jeśli mamy okazję zamówić spersonalizowane etui ze swoim zdjęciem, to smartfon będzie prezentował się niepowtarzalnie.

Niepowtarzalne etui

Etui na smartfon z własnym zdjęciem to pomysł fantastyczny na upominek dla bliskiej osoby. Możemy wykorzystać wspólne zdjęcie z ukochaną osobą oraz wręczyć taki gadżet praktyczny chociażby na Walentynki. Nasza babcia ucieszy się ze zdjęcia wnuka, a córka zaś ze zdjęcia swojego psa. Etui na telefon ze swoim zdjęciem daje także ogromne możliwości wykorzystania kreatywnego. Oczywiście własne zdjęcie nie musi oznaczać zrobionej okolicznościowo fotografii. Także może to być grafika w formacie zdjęcia czy też artystyczne zdjęcie.

Czy efekt będzie w pełni zadowalający?

Gdy decydujemy się na etui na telefon ze swoim zdjęciem, to mamy do dyspozycji całą masę narzędzi. W sieci znajdziemy kreator etui, który w bardzo prosty sposób się używa. Jest to narzędzie precyzyjne, intuicyjne oraz bardzo szybkie. Dzięki temu możemy w sposób idealny dopasować fotografię na swoje etui oraz w następnym kroku zamówić produkt. Dodatkowo case ze swoim zdjęciem, z poziomu tego właśnie kreatora, można wzbogacić o napisy. Obudowa indywidualna to koszt maksymalnie 35 złotych. Jednak do wyboru istnieje bardzo wiele modeli. Zyskamy dzięki temu pewność, że etui będzie idealnie dopasowane. Jest to bardzo istotne, ponieważ telefonu posiadać mogą ten sam rozmiar obudowy, ale jednak umiejscowieniem aparatu oraz różnych klawiszy się różnią. Sprawdźmy zatem dokładnie, czy na pewno dokonaliśmy właściwego wyboru.

Wyraźmy siebie

Etui na telefon z własnym zdjęciem jest wspaniałym sposobem na wyrażenie siebie oraz pokazaniu innym swojej wyjątkowej osobowości. W ten sposób możesz zakomunikować co lubisz, albo też kogo darzymy sympatią. A może warto zaszaleć odrobinę i zamówić sobie etui na telefon ze swoim własnym selfie? Panuje tutaj w zasadzie pełna dowolność. Mamy zatem naprawdę szerokie pole do popisu. Możemy bawić się w kreatorze i wymyślać na co tylko pozwoli nam nasza wyobraźnia. Czasami efektem końcowym sami będzie zaskoczeni. Oczywiście będzie to tylko i wyłącznie zaskoczenie pozytywne.

Znajdź nas na FB