Top 5 idealnych rowerów do wycieczek poza miasto

Odkąd wiosna na stałe zawitała za naszymi oknami, większość z nas ma ochotę na uprawianie aktywności fizycznych, co oczywiście jest bardzo słuszne, wszak ruch to zdrowie. Jedną z większych przyjemności jest jazda na rowerze, tym bardziej, że w Warszawie jest naprawdę sporo ścieżek. , jeżeli nie masz jeszcze swojego jednośladu to koniecznie sprawdź ofertę rowerów w Warszawie. Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy top 5 idealnych rowerów do wycieczek poza miasto.

Bo zwycięzca może być tylko jeden, czyli rower PASHLEY PRINCESS SOVEREIGN Buck Black 20,5′

Nasze zestawienie rozpoczniemy od roweru PASHLEY PRINCESS SOVEREIGN Buck Black 20,5′, który jest prawdziwą „księżniczką” wśród rowerów miejskich. Tak naprawdę to model, który sprawdzi się nie tylko do miejskich warunków, ale jest również idealny do wycieczek poza miasto, a nawet tych w trudniejszym terenie. Dopracowany jest w każdym, nawet najmniejszym szczególe, to klasyczna angielska elegancja. Warto także zwrócić uwagę na świetne parametry techniczne, a mianowicie na 5- biegową piastę z hamulcem. Ponadto rower posiada pełną osłonę szprychy i łańcucha, a także świetnej jakości błotniki, zatem żadna pogoda nie jest przeszkodą, by rezygnować z jazdy na rowerze. Oczywiście dopełnieniem całości i swoistą kropką nad „i” jest ręcznie lutowana i malowana stalowa rama w rozmiarze 20,5″ . Ten model został też wyposażony w doskonałej jakości opony Schwalbe Marathon Plus Puncture Resistant z paskiem odblaskowym i wkładką antyprzebiciową. Rower jest też bardzo wygodny, a to dzięki skórzanemu siodełku, które zostało specjalnie wyprofilowane.

Rower miejski Maxim MC 0.4.3. Superb – tani i niezawodny

Kolejny model roweru, który niewątpliwie zasługuje na uwagę to rower miejski Maxim MC 0.4.3. Superb. Można go określić mianem taniego, ale mimo to bardzo niezawodnego. Wyposażony został w stalowy widelec i ramę 21 cali. Ponadto posiada mocne przednie hamulce v brake, z kolei tylne to torpedo. Na uwagę zasługuje również fakt, że został on wyposażony w osłonę łańcucha. Ten model producent wyposażył w duże, bo 28-calowe koła. Dzięki temu można szybciej pokonywać odległości, a jednocześnie mniej odczuwać wszelkie nierówności na drodze.

Gazela wśród rowerów, czyli rower GAZELLE Orange C7+ D49 Black Mat

Kolejna naszą propozycję określilibyśmy mianem gazeli wśród rowerów. A mowa tutaj o rowerze GAZELLE Orange C7+ D49 Black Mat. Ten modele pozwala na szybkie rozpędzanie się, a jednocześnie jest bardzo stylowy. Warto wiedzieć, że wersja C7+ obejmuje zarówno pełną amortyzację, jak i 7 biegów Shimano Nexus. Wyposażony został również w bardzo czułe i jednocześnie mocne hamulce rolkowe. Za bezpieczeństwo odpowiada niezawodne oświetlenie. Model posiada także automatyczny napinacz łańcucha, ale też regulację pozycji, co wpływa na jeszcze większy komfort jazdy. 28 calowe opony pozwalają na łatwiejsze pokonywanie przeszkód i stanowią też świetną amortyzację.

Rower ROMET Vintage M 18 cali – coś taniego dla każdego

W ofercie rowerów w Warszawie znajduje się także kolejny model zasługujący na uwagę, a mianowicie rower Romet Vintage M 18 cali. Pomimo niskiej ceny zapewnia on zarówno komfortową, jak i dynamiczną jazdę. Dla wygody i mocnych wrażeń został on wyposażony w duże opony, bo 28-calowe. Ponadto posiada widelec stalowy oraz obręcze stalowe dwukomorowe. Przednie i tylne manetki to Shimano Revoshift RS36 6 speed, które są odporne na uszkodzenia. Pomimo niskiej ceny ten rower świetnie się prezentuje i utrzymany jest w bardzo modnym stylu vintage.

Rower ADRIATICA Panarea Lady Azzurro- krótko i ta temat

Nasza ostatnia propozycja to rower ADRIATICA Panarea Lady Azzurro. Wyróżnia się on ciekawym dizajnem. Jest to model idealny do wycieczek poza miasto. Posiada 6 biegów, co zapewnia dużą wygodę. Rama, jak i widelec są stalowe. Posiada on iście sportowe siodełko, co zapewnia duży komfort nawet podczas dłuższej jazdy.

Jeżeli zastanawiacie się na zakupem własnego jednośladu to skorzystajcie z naszego zestawienia. Znajdziecie w nim wysokiej jakości modele, które dostępne są w różnym przedziale cenowym. Są one niezawodne i gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Znajdź nas na FB