Piłkarzyki w Twoim domu? Atrakcja dla wszystkich

Każdy marzy o tym, by stworzyć w swoim domu wyjątkowe miejsce, gdzie będzie można zorganizować niewielkie przyjęcie dla przyjaciół lub bawić się z nimi podczas wspólnych wieczornych spotkań. Coraz częściej właściciele domów jednorodzinnych, decydują się na aranżacje piwnicy lub jednego pokoju w taki sposób, by ustawić tam zarówno barek, jak i dodatkowe atrakcje, np. piłkarzyki.

Czy jest to duża inwestycja? Jak wybrać piłkarzyki dla prywatnego domu i gdzie najlepiej je kupić? To istotne informacje, które zaowocują wspaniałą zabawą wszystkich gości i domowników.

Wybierz stół pod względem rozmiarów

A tu staną piłkarzyki – tak wypowiedziane zdanie, często podnosi poziom ekscytacji podczas planowania aranżacji pomieszczenia, jednak niestety rzeczywistość weryfikuje zupełnie inne plany. Zakup stołu na oko może zakończyć się ogromnym rozczarowaniem, gdyż okaże się, że piłkarzyki się po prostu nie mieszczą w danym miejscu lub gra jest niezwykle mało komfortowa. Podczas mierzenia stołu i pomieszczenia, należy brać pod uwagę maksymalne wychylenie pokręteł i dodatkowo doliczyć około 1m, ponieważ dochodzi do wyliczyć szerokość samego gracza i odchylenie łokcia – sytuacja, w której uderzy on ramieniem o ścianę, może być nie tylko bolesna, ale także niebezpieczna. Należy pamiętać, że piłkarzyki to dynamiczna gra, która oferuje ogromne emocje, więc nawet ześlizgnięcie się ręki z dźwigni i uderzenie nią o ścianę, może powodować złamanie.

Czy nie lepiej tego uniknąć już na etapie planowania? Oczywiście, że tak.

Brak płatności za grę

Osoby, które nie mają odpowiedniej ilości środków finansowych na drogie stoły domowe, które zazwyczaj charakteryzują się eleganckim wykończeniem i bardzo ładnym drewnem, kupują produkty dostosowane do baru. Niestety, posiadają one system płatności, bez którego nie zdobędziecie piłek do gry. Czasem wystarczy pozbyć się systemu płatności i zwolnić blokadę piłek, by wypadały one po każdym golu, jednak taka ingerencja w konstrukcję może zniszczyć stół, a z pewnością utracicie gwarancję – jeśli jeszcze jest ona ważna, gdyż taki asortyment zazwyczaj kupowany jest w formie używanym.

Co więc lepiej wybrać? Oczywiście zalecamy piłkarzyki domowe w wersji nieużywanej, które posiadają gwarancje producenta, do kupienia na stronie https://www.topslim.pl/pol_m_SPORTY-TOWARZYSKIE_Pilkarzyki-135.html. Jednak jeśli stawiacie na rozwiązania budżetowe, to automatycznie lepszym pomysłem jest zakup używanego stołu. Warto jednak dokonywać zakupu osobiście, by wcześniej sprawdzić jego stan techniczny i mieć pewność, że wszystko jest tak, jak być powinno pod względem poprawności.

Dodaj komentarz

Znajdź nas na FB